نرم افزار «ترجمه‌ای که ترجمه نیست!

  جامعۀ ما نیازمند ترویج فرهنگ قرآنی می باشد و گام نخست در گسترش این فرهنگ، درک آسان و سریعِ آموزه‌های زندگی‌ساز قرآن است، از این رو با توجه به خلأ ترجمه‌ای فهمیدنی و پیام‌رسان از قرآن،  در سال ۱۳۹۶و با گذشت هشت سال تلاش متمرکز و تمام‌وقت، جدیدترین ترجمۀ قرآن با نامِ «ترجمۀ خواندنی قرآن، به‌روشِ تفسیری و پیام‌رسان برای نوجوانان و جوانان» توسط حجت الاسلام علی ملکی تالیف و به چاپ رسید و با استقبال گسترده و روزافزون مخاطبان معارف ناب قرآنی مواجه شد.

ترجمۀ حاضر با هدف فهم نوجوانان و جوانان و عامۀ مردم از قرآن تنظیم شده است، به‌نحوی‌که با خواندنِ فقط یک صفحه از آن متوجه لحن و زبان جدیدش خواهید شد.

کتاب چاپیِ ترجمه خواندنی قرآن شامل متن اصلی قرآن مطابق با آخرین کتابتِ عثمان‌طه (خطاط سوریه‌ای) نسخه رسمیِ مُصحف مدینه به‌روایت حفص از عاصم در سمت راست با ترجمه مقابل در سمت چپ و با رنگ های جذاب و متنوع در دو قطع رُقعی و نیم‌رُقعی چاپ شده و عَرضه می‌شود

جهت ثبت سفاش و خرید «ترجمهٔ خواندنی قرآن» جلد چرمی اینجا کلیک کنید

نرم افزار اندروید و آیفون

نرم افزار اندروید «ترجمهٔ خواندنی قرآن» نیز منتشر شده است که علاقه مندان می توانند از طریق نصب اپلیکیشن این نرم افزار، همیشه و همه جا ترجمه خواندنی قرآن را همراه داشته باشند.

گفتنی است، «ترجمۀ خواندنی قرآن، به‌روشِ تفسیری و پیام‌رسان برای نوجوانان و جوانان» در سیزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان حائز رتبه دو شده است.

نرم افزار «ترجمه خواندنی قرآن» ویژه گوشی‌های اندروید

(با نثار صلوات به روان پاک علامه طباطبایی صاحب تفسیر المیزان)

نرم افزار «ترجمه خواندنی قرآن» ویژه گوشی‌های آیفون

برای نصب نسخه iOS ابتدا اپلیکیشن testflight را از این لینک نصب کنید:
https://apps.apple.com/us/app/testflight/id899247664
سپس از همان دستگاه روی این لینک کلیک کنید و دکمه accept را انتخاب نمایید:
https://testflight.apple.com/join/yzgbSPm9

همکار محترم جهت مشاوره هم می توانید با ما تماس بگیرید